Zombie Apocalypse Book TAG

By Alicja Kaczmarek - 1/15/2017

Dawno nie było TAG-ów. Chyba. Nie pamiętam. Sorki.

TAG znalazłam na tym blogu. Generalnie chodzi o to, żeby wybrać sobie pięć książek, otworzyć na losowych stronach i pierwsze imię, które się zauważy, to postać przyporządkowana danej sytuacji w czasie apokalipsy Zombie. Wybierałam książki, zanim przeczytałam pytania, tak dla zabawy, żeby było ciekawiej.

Moją pierwszą książką są Kłamczuchy z serii Pretty Little Liars.
1. Osoba, która zginie jako pierwsza. Emily! Tak. To jest, nie pogardziłabym chyba żadną postacią z tej książki, bo szczerze nie cierpiałam wszystkich, ale Emily zasłużyła sobie na szczególne miejsce na liście niechwały, bo jest wyjątkową kretynką i jeszcze udaje, że jest taka delikatna i zwyczajna. Hm, nie?

2. Osoba, której podstawię nogę, aby uciec przed zombie. Ian. Z tego, co pamiętam, Ian był chłopakiem Melissy, a potem przespał się (albo prawie przespał?) z jej młodszą siostrą, Spencer. To nie jakaś wielka rola w kontekście całej serii, ale nie będę płakać, kiedy stracimy tego buca.


Poślubić Mozarta.
3. Osoba, która jako pierwsza zostanie zombie. Frydolin Weber, czyli ojciec czterech sióstr Weber. Trochę mi go szkoda, polubiłam faceta zdecydowanie bardziej niż jego żonę, ale z drugiej stronie wydaje się człowiekiem, który może paść ofiarą zombie. 

4. Osoba, która mi podstawi nogę, aby uciec przed zombie. Józefa Weber. Najstarsza z sióstr, rozważna, samotna, niespełniona. Tak, zdecydowanie mogłaby to zrobić, jeśli widziałaby w tym swój cel, na przykład ochronienie Mozarta.


Zmierzch.
5. Drużynowy idiota. Piękne pytania się tej książce trafiły. Bella będzie naszym drużynowym idiotą, ale niestety ona nie ma nawet krzty poczucia humoru - to jest, żartuje czasem, ale jej żarty są naprawdę słabe. Szkoda mi mojej drużyny.

6. Mózg drużyny. Edward. Jesteśmy zgubieni, skoro nasz mózg za cel swojej egzystencji obrał sobie chronienie idioty.


Igrzyska śmierci.
7. Drużynowy medyk. Effie Trinket. Yup, jesteśmy zgubieni.

8. Ekspert do spraw broni. Peeta. Zdecydowanie zgubieni.


Krew Olimpu.
9. Awanturnik drużyny. Trener Hedge. Hej, to się zgadza, prawda? Mimo że Hedge awanturuje się w taki dość uroczy sposób

10. Kapitan drużyny. Reyna. OKEJ, JESTEŚMY URATOWANI.

No i to jest moja drużyna. Jeśli ktoś może uratować nam tyłek, to tylko Reyna. I może Hedge. On się nie da. Reyna, pls, cała nadzieja w tobie.

Czujcie się nominowani, bo ten tag to naprawdę sporo frajdy i parskania przy losowaniu stron :).

No i jak myślicie, komu uda się przetrwać apokalipsę?

  • Share:

You Might Also Like

5 komentarze