TOP 9 teledysków, które dzieją się w szkole

By Alicja Kaczmarek - 8/29/2017

BACK TO SCHOOL.

Dzisiaj piosenki, których teledyski kręcą się wokół szkoły, ale w topce, dzięki czemu z czystym sumieniem pomijam You Belong with Me, Fancy czy Gravel to Tempo. Warunkiem koniecznym było też wyraźne wskazanie na szkołę, a nie tak niby tak, ale nie. Miało być top 10, ale te wszystkie piosenki są a) o tym samym, a wystarczy mi już tych niezrozumianych licealistów b) cringy i to aż boli, bo bardzo dużo takich piosenek pochodzi z tej mrocznej strony lat dwutysięcznych. Więc o ile jesteście gotowi na przerażającą liczbę niezrozumianych nastolatków, zaczynajmy :).

UWAGA: LISTA OBRZYDLIWIE POPOWA.

9. P!nk - Don't let me get me


Szczerze, to nie mogłoby mi bardziej nie zależeć i na piosence, i na teledysku, ale to i tak progres względem wielu, wielu piosenek, których tu nie umieszczam, więc jest, a co mi tam. Poza tym TOP 9 jest tak pięknie hipsterskie.

8. Selena Gomez - Bad Liar


Szczerze, to nie rozumiem aż takiego hejtu na tę piosenkę. Okej, nie szaleję za Seleną (w ogóle, wierzcie mi), ale akurat ta piosenka jest całkiem spoko i na pewno bardziej mi się podoba niż Kill em with kindness czy inne hity. Teledysk też jest ciekawy. Przynajmniej całość się wyróżnia. Może być.

7. Little Mix - Black Magic

Szczerze, to ja nie lubię tego teledysku i to bardzo. Myślę, że piosenka jest bardziej urocza bez niego, ale niewątpliwie dzieje się w szkole i dopóki nie wchodzimy w dyskusje ideologiczne, to jest całkiem okej. I lubię Little Mix, więc mają chody.

6. Gwen Stefani - Hollaback Girl


Gwen Stefani jest tą cool luzacką laską, którą pół globu by chciało być, a jesteśmy tylko Teenage Dirtbag.

5. Little Mix - Love me like you


Długa kategoria sama w sobie piosenek, które mają teledysk o balu maturalnym. Bardzo lubię Love me like you i przez jakiś czas to była moja ulubiona piosenka Little Mix, a teledysk nadal jest jednym z moich ulubionych.

4. Wheatus - Teenage Dirtbag


Wszystkie niezrozumiane nastolatki rączki do góry!!
Ale żarty na bok. To smutny teledysk i piosenka inspirowana morderstwem. Nie żartuję.

3. My Chemical Romance - I'm not okay


cHyBaWsZyScYsIęTeGoSpOdZiEwAlI
Tak czy siak. Wszystkie EMO NIEZROZUMIANE DZIECIAKI RĄCZKI W GÓRĘ!!!1
Tak czy siak, to jest teledysk o szkole i hymn nastoletniego buntu.

2. Avril Lavigne - Here's to never growing upAesthetic: Avril Lavigne w wieku 33 wyglądająca, jakby Complicated wyszło wczoraj (w tym teledysku ma chyba 29 czy coś koło tego, ale I TAK). Tak czy siak to aktualnie moja ulubiona piosenka Avril i w ogóle wielki M O O D i uwielbiam ten teledysk. Polecam serdecznie.

1. Britney Spears - ...Baby one more time


Ale wszyscy dobrze wiemy, kto wynalazł teledyski dziejące się w szkole. Legendarny, ikoniczny i symbol nie tak odległej epoki. Gdyby nie ta piosenka i ten teledysk, twoja ulubiona współczesna piosenkarka prawdopodobnie robiłaby zupełnie inna muzykę. Just saying.

Czujcie się zaproszeni do wrzucania wakacyjnych teledysków w komentarzach.

  • Share:

You Might Also Like

15 komentarze