Witam na Deszczach!


To ja!

Pisarka-amatorka, blogerka, mądrala, marzycielka. Jestem Alicja. Może się poznamy?


Czego szukasz?

Więcej mnie

  • zbyt bajkowo
  • Blog z opowiadaniami, gdzie znajdziecie teksty własne oraz fan fiction (Harry Potter, Percy Jackson, Disney i inne). Serdesznie zapraszam :).
  • Chasing Barbie
  • Blog, na którym dzielę się moją nową pasją - lalkami. Nowe, stare, piękne i brzydkie, na chwilę i na całe życie - wszystkie przeżyją tu swoje 5 minut.

Zostańmy w kontakcie!


Subskrybuj, lajkuj, followuj!poniedziałek, 26 czerwca 2017

Kolejne 10 piosenek na lato

LETNIE NUTKI, HIHI.

Podnoszę sobie poprzeczkę i próbuję wymyślić, jakie jeszcze piosenki kojarzą mi się z latem. Obczajcie sobie zeszłoroczną listę, jeśli macie ochotę, jest tutaj. Żadne piosenki się nie powtarzają (choć może powinny).

W tym roku stwierdziłam, że piosenki nie muszą ani być o lecie, ani nawet mi się z nim kojarzyć (ale to jednak zalicza się do większości), po prostu będę ich latem słuchać, ot.

10. Surfin' Safari - Beach BoysPodejrzewam, że można by zrobić podobną listę, i to dłuższą, w całości z dyskografii Beach Boys. Nazwa zobowiązuje.

9. 'Til The World Ends - Britney SpearsCzy mam coś na  swoje usprawiedliwienie? Prawdopodobnie nie.

8. Power - Little MixTen teledysk jest naprawdę śliczny i jeszcze nie wiem, czy wolę wersję z czy bez Stormzy'ego, może kiedyś się dowiem.

7. Jealousy/Who Is He Kissing - Britta PhillipsOszukuję, bo to króciutkie pioseneczki jak na razie, jedyne, jakie zapadły mi w pamięć z tych kilku odcinków Jem, jakie chciało mi się obejrzeć, mimo że muzyka jest naprawdę dobra w tej kreskówce, chyba nawet to mój ulubiony aspekt.

6. Queen of the Waves - T-MarieZaskakująco dużo piosenek o surfowaniu, mimo że ja nie lubię morza i plaży (i w ogóle lata). Ale surfowania chciałabym spróbować.

5. Wouldn't It Be Nice - Beach BoysDochodzę do wniosku, że to bardzo dziwna lista, ale tę piosenkę naprawdę bardzo, bardzo lubię!

4. Vampire Money - My Chemical RomanceTa piosenka akurat bardzo kojarzy mi się z latem. Możecie pytać dlaczego, ale w sumie to cholera wie. Grunt, że jest fajnie.

3. Hips Don't Lie - ShakiraO rany, tyle dobrych wspomnień mam z tą piosenką, ojej. Tak w ogóle to Shakira jest super. Moja fav piosenka na ten moment to ta, też mogłam ją tu w sumie gdzieś upchnąć.

2. Slow Hands (Acoustic) - Niall HoranNaprawdę myślałam, że już nic mnie nie przymusi do polubienia tej piosenki, a tu bam, wersja akustyczna i jestem zakochana.

1. Summertime Blues - Eddie CochranI kończymy dobrą piosenką! To będzie moja nuta lata 2017 (poza Summer In The City, to jednak jest mistrzostwo) i jestem z tego nawet dumna.

Jak macie coś fajnego do podrzucenia, to nie krępujcie się :).1 komentarz:

  1. Fajne zdjęcie B).
    Piosenek cóż-nie znam z tytułu, a najbardziej letnie jest dla mnie lato Vivaldiego ;).

    OdpowiedzUsuń

Proszę o zachowanie kultury słowa i nieprzeklinanie w komentarzach, a także szanowanie innego człowieka i mojej pracy - każdy przejaw hejtu czy opryskliwości będzie usuwany.
Proszę również, żebyś nie spamował i nie podpisywał się linkiem do swojego bloga. I tak nie zajrzę, chyba że odczuję potrzebę dowiedzenia się czegoś o Tobie. Ale wtedy sama znajdę link ;).
Z góry dziękuję :).