BLOGMAS: DZIEŃ 2. Idealne prezenty dla mola książkowego

By Alicja Kaczmarek - 12/02/2016

Znacie to uczucie, kiedy trzeba kupić prezent komuś, kto cały swój charakter i zainteresowania definiuje jako "lubię książki"? A do tego ma cztery regały zastawione książkami, trzy czytniki i osiem kart bibliotecznych, więc już dawno straciliście rachubę, co już przeczytał, a nie ma nic gorszego niż kupienie książki, którą już dawno ma albo która już dawno temu mu się nie spodobała.

Ale od czego jestem ja! Dla was przewertowałam całą DaWandę i inne miejsca w internecie, żeby podrzucić wam kilka pomysłów na prezenty dla tych uciążliwych i wymagających moli książkowych ;). Jeśli potrzebujecie prezentu dla innego pasjonata, możecie się także spokojnie inspirować sporą częścią przedstawionych tu produktów, a jeśli macie skromniejszy budżet - wyszukać czegoś podobnego w swoim przedziale cenowym. Jeśli za to chcecie wydać jeszcze więcej, poszukajcie na DaWandzie, mają tam super rzeczy w większych gabarytach i większej cenie - regały, fotele i tak dalej, warto sobie rzucić okiem.

STANDARD - ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK I PODPÓRKI

1epikpage.pl - zakładka magnetyczna BB8; 2 DaWanda - zakładki do książki Strzałki; 3 DaWanda - zakładki do książki &; 4 DaWanda - podpórka BOOK; 5 DaWanda - podpórka choinka; 6 DaWanda - podpórka @ i &; 7 DaWanda - podpórka dziurka od klucza;

Jest tyle cudownych zakładek do kupienia w internecie, że nic, tylko przebierać. epikpage wypuściło całą kolekcję zakładek magnetycznych z wszelakimi postaciami (naprawdę wszelakimi), więc można się przewertować, można też postawić na standard albo coś w stylu biżuteryjnym, jest tego masa i na DaWanadzie, i na Agrafce i dosłownie wszędzie.
Mój faworyt to podpórka BOOK.

GADŻETY DO 30 ZŁOTYCH


Jeśli chodzi o kubki, to znowu jest ich całe multum w internecie, można znaleźć wszystko, a jeśli jednak nie, to można to sobie wydrukować na kubku, co się chce. Z kolei foremki są bardzo interesujące, pierwszy raz takie widzę. Podkładka to co prawda plaster drewna, ale jak to pięknie wygląda! Moje serce skradł renifer - można do niego włożyć wszystko, a dla tych, co zapominają wyjąć tę przeklętą torebkę będzie idealny.

GADŻETY DO 100 ZŁOTYCH

1 Moleskine - notes dla czytelników; 2 DaWanda - pomocnik czytelnika 1; 3 DaWanda - pomocnik czytelnika 2; 4 DaWanda - spinki do mankietów; 5 Barbelo - lampka do czytania 6 DaWanda - puzzle z filcu

Ten notes to mój absolutny faworyt, jakby mnie było stać, to już bym taki miała. Moleskine wypuścił też podobne cuda dla innych fanatyków, przewertujcie się przez asortyment - warto. Tzw. "pomocnik czytelnika" zrobił kiedyś furorę w internecie, osobiście nie próbowałam, ale podrzucam wam dwa w nieco innym przedziale cenowym. Lampka do czytania to must have, szczególnie w podróży, puzzle z filcu są okropnie urocze, a jeśli chodzi o spinki - może nie są to najpiękniejsze, jakie widziałam, ale na pewno ciekawe.

GADŻETY POWYŻEJ 100 ZŁOTYCH


MUSZĘ mieć taki kokon.


Podrzucajcie swoje pomysły! I nie zwlekajcie do ostatniej chwili z prezentami, to się zawsze źle kończy c:


credit to itskaname 
i picjumbo, bo jeszcze nie mam choinki :<<.

  • Share:

You Might Also Like

7 komentarze