Witam na Deszczach!


To ja!

Pisarka-amatorka, blogerka, mądrala, marzycielka. Jestem Alicja. Może się poznamy?


Czego szukasz?

Więcej mnie

 • zbyt bajkowo
 • Blog z opowiadaniami, gdzie znajdziecie teksty własne oraz fan fiction (Harry Potter, Percy Jackson, Disney i inne). Serdesznie zapraszam :).
 • Chasing Barbie
 • Blog, na którym dzielę się moją nową pasją - lalkami. Nowe, stare, piękne i brzydkie, na chwilę i na całe życie - wszystkie przeżyją tu swoje 5 minut.

Zostańmy w kontakcie!


Subskrybuj, lajkuj, followuj!niedziela, 11 grudnia 2016

BLOGMAS: DZIEŃ 11. Nowiusieńki blog!

Dzisiaj Blogmas jest gdzieś indziej!

Ja tylko daję znać, ze ruszył mój lalkowy blożek (tutaj). Jeśli was interesuje coś troszkę, to będzie mi bardzo miło, jeśli rzucicie followem.

Niestety, czuję się w obowiązku uprzedzić, że lalki to moje bardzo poboczne hobby. Kocham je (jak każde moje hobby), ale jest wielka lista rzeczy istotniejszych, więc ten blożek będzie aktualizowany bardzo rzadko.

Niemniej, i tak zapraszam do obserwowania. Będzie fajnie! Wyżywam się tam artystycznie, a że jestem beztalenciem, to hej - ciekawe rzeczy mogą powychodzić.

Zapraszam jeszcze raz - Chasing Barbie.5 komentarzy:

 1. Nie interesuję się lalkami kompletnie. Serio. Ale ale, ech! Zdjęcia które robisz są tak śliczne, że na pewno będę wpadać, żeby je podziwiać :). Komci od czasu do czasu też się spodziewaj-pisanie ich weszło mi w krew :V.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zaczniesz się interesować :P!

   Usuń
  2. Też myślałam, że się nie interesuje. I bardzo wiele rzeczy nie rozumiem, ale Ala umie tym zaintrygować XD

   Usuń

Proszę o zachowanie kultury słowa i nieprzeklinanie w komentarzach, a także szanowanie innego człowieka i mojej pracy - każdy przejaw hejtu czy opryskliwości będzie usuwany.
Proszę również, żebyś nie spamował i nie podpisywał się linkiem do swojego bloga. I tak nie zajrzę, chyba że odczuję potrzebę dowiedzenia się czegoś o Tobie. Ale wtedy sama znajdę link ;).
Z góry dziękuję :).