BLOGMAS: DZIEŃ 1. A po co? A dlaczego?

By Alicja Kaczmarek - 12/01/2016

A komu to potrzebne?

Witam się z wami MARTWYM MEMEM!

Zapowiadałam od jakiegoś czasu, że szykuję coś ekstra jeszcze w tym roku i oto nadszedł ten dzień, kiedy robię coś niemal karkołomnego, bo decyduję się na Blogmas.

Co to jest Blogmas?
Cóż, to połączenie słów blog i Christmas, to rodzaj kalendarza adwentowego na blogu. Każdego dnia od startu do świąt należy przygotować jeden post powiązany z Bożym Narodzeniem.

Zdecydowałam się na to porwać, choć nie mam pojęcia, czy uda mi się wytrwać bez wpadki całe 25 dni. Pewnie nie, bo przygotowuję się już miesiąc i dalej jestem w lesie :D.

Czego możecie się z tej okazji spodziewać?
Aktywności na wszystkich moich trzech blogach, a także na YouTube, generalnie jakiegoś nowego kontentu mam nadzieję, że codziennie. Zrobię, co w mojej mocy, aby wszystko wypaliło, bo przygotowanie do Blogmas nie tylko pochłonęło ogromne ilości mojego wolnego czasu, ale też sporą część mojego budżetu. Nigdy jeszcze nie wydałam aż tylu pieniędzy z myślą tylko o blogu, tak więc oby się opłaciło!

A więc co w programie?
 • Świąteczne książki! Spoooro o świątecznych książkach! (Sneak Peek wyżej!)
 • Trochę o świątecznej muzyce! #bojestemtrufanem
 • Troszkę mniej, ale nadal dużo, o świątecznych filmach - szczególnie tych animowanych.
 • Coś o świątecznych prezentach dla tych, którzy się jeszcze nie ogarnęli, a także dla was, ode mnie - mały give away z jakimiś pierdółkami hand made ode mnie. Talentu manualnego może nie mam, ale we wszystko włożyłam maksymalnie dużo serca!
 • Dużo fandomowo-świątecznej mieszanki!
 • Świątecznych opek! Głosowaliście na swoje typy i wezmę je pod uwagę, pisząc coś tam sobie. Ile tych świątecznych opek będzie, jeszcze nie wiem, ale raczej więcej niż w zeszłym roku.
 • Lalek i ich świątecznej gorączki :).
 • Postu gościnnego! Całego jednego, bo bardzo chciałam mieć tu jedną topkę, ale jednak nie czułam się dostatecznym ekspertem.
 • Na koniec podsumowania wszystkiego, co się pojawiło porozrzucane po moich miejscach w internetach.
Zachęcam was bardzo serdecznie do śledzenia mojego fanpejdża, który pozostanie bazą dowodzenia przez prawie cały grudzień z tej prostej przyczyny, że cała akcja wychodzi poza Deszcze.

Jesteście ze mną :)?

PS: Pozdrawiam bardzo Panią z Auchana, która hejtowała mnie i moje ozdoby świąteczne kupowane na początku listopada >:(. Pani zobaczy, jakie ja zdjęcia tu będę mieć i Pani odszczeka. Tylko muszę pokój ogarnąć.

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Oczywiście, że jestem z tobą <3
  I MAM NADZIEJĘ, ŻE DZISIAJ PRZECZYTAM WRZASKI.
  Bo normalnie nie wytrzymam.
  Trzymam kciuki, żeby się udało dotrwać do końca Blogmas :* Mam nadzieję, że nadążę z komentarzami (i jeszcze skomentuje te posty, pod którymi jeszcze nic nie napisałam. Powinnam to zrobić przed nowym rokiem, żeby dotrwać do końca mojego postanowienia :/)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na te komentarze! Masz trochę do nadrobienia :v.
   Dzięki za wsparcie!

   Usuń
 2. Ale się jaram! Czekam na duuużo świątecznych opek i na wszystko, co wymieniłaś! Jeszcze bardziej czuję święta, co jest niezłą odmianą, biorąc pod uwagę ostatnie lata, kiedy aż do Wigilii nie zdawałam sobie sprawy, że to już.
  Blogmas to naprawdę świetny pomysł, naprawdę mało mi Deszczy, więc czytanie Cię (miejmy nadzieję ;D) codziennie jest czymś, czego mi potrzeba! Pozdrawiam i życzę powodzenia ;* Oby się udało!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się przeszczepić na was trochę mojej świątecznej radości!
   Dziękuję :D!

   Usuń
 3. O Mój Boże. Ala. Codzienne posty, opowiadania, czy ty w ogóle sypiasz? Podziwiam, naprawdę i już nie mogę się doczekać. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio sypiam 8-7 godzin, dziękuję za troskę :D.
   Albo post, albo opowiadanie. Jeszcze na głowę nie upadłam XD.
   Dzięki!

   Usuń
 4. GRUDZIEŃ OGŁASZAM NAJLEPSZYM MIESIĄCEM TEGO ROKU. Trzymam mocno kciuki żeby się udało! Jestem tak podekstytowana, tak bardzo nie mogę się doczekać, omg omg omg <3333!
  Alexadnro, aż się zaczęłam zastanawiać czy ja wszystko skomentowałam, ale nie chce mi się tego sprawdzać XD. Mam nadzieję, że tak.

  OdpowiedzUsuń

Szanujmy się nawzajem.