KONKURS - LAMENT OCEANU

By Alicja Kaczmarek - 11/30/2016

SĄ WRZASKI, JEST KONKURS.

NOWE, FINAŁOWE SYRENKI - TUTAJ.

ZADANIE KONKURSOWE
Jest dziecinnie proste - trzeba napisać opis Lamentu. Taki, jaki mógłby się pojawić na tylnej okładce zbioru. Postarajcie się zawrzeć odpowiedź na proste pytania - o czym to i dlaczego warto się za to wziąć.

JAKIE SĄ WYMOGI?
Właściwie nie ma żadnych - poza jednym. Nie odnoście się, proszę, do innych książek, filmów i ogólnie innych dzieł. Jedynym wyjątkiem może być Mała syrenka.
Proszę o to z tej prostej przyczyny, że nie lubię takich rzeczy w opisach, więc nie fair byłoby udawać, że odnośnik np. do Igrzysk śmierci czy Gwiazd naszych wina czy czegokolwiek nie zepsułby automatycznie pracy w moich oczach.

Pamiętajcie jednak, że to ma być opis reklamowy, więc krótki, zwięzły i zachęcający. Zgodny z prawdą, ale będzie mile widziane, jeśli opiszcie swoje odczucia.

TERMINY I NAGRODY
Prace wysyłajcie na adres mailowy kaczmarek.ali@gmail.com do pierwszego stycznia 2017, 23:59.
W tytule proszę pisać KONKURS, a w treści, oprócz pracy konkursowej, podajcie jeszcze imię, nazwisko, ewentualnie nick, pod jakim komentujecie (jeśli to robicie) i adres. Nick jest mi potrzebny, żeby was skojarzyć i napisać coś personalnego na pocztówce.

Nagrodami w konkursie są: dla wszystkich osób, które wezmą udział, będzie pocztówka z mojego miasta z kilkoma ciepłymi słowami od serca (jeśli weźmie udział powyżej 15 osób, to pocztówkę dostanie 10 najlepszych, moim zdaniem, prac), pierwsze miejsce otrzyma pocztówkę z okładką syrenek. W zależności od liczby uczestników od jednej do trzech najlepszych otrzyma wcześniejszy dostęp do zbioru (cały tydzień!).

Dodatkowo zwycięska praca zostanie oficjalnym syrenkowym opisem, a nazwisko autora umieszczę w zbiorze na tej stronie, gdzie jest autor ilustracji i takie bajery :).

INNE ZASADY
Wysyłam tylko w obrębie Polski.
Prace wybieram i oceniam ja.
Mam prawo wprowadzić zmiany do finałowej wersji opisu, ale prześlę je autorowi do wglądu, oczywiście.
Mam prawo wprowadzić zmiany w regulaminie i odstąpić od rozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny, o czym poinformuję na fanpejdżu.
Wysyłając pracę konkursową, akceptujesz postanowienia zawarte w tym poście i wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swojego tekstu przeze mnie.

Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie, bo możliwe, że o czymś zapomniałam :).
Jak będzie trzeba, to post zedytuję jeszcze.

Powodzenia!

 • Share:

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Cholibka. Ni umiem ładnie pisać :(. Dlaczego nie ma konkursu na okładkę czy cuś (odpowiem sobie sama, powodem jest rysunek Amelki) :C. #itakbymniewygrała
  :C. Nawet nie wiem czy próbować, niby pocztówka kusi, ale echhhh...
  Powodzenia wszystkim! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładne pisanie nie ma to nic do rzeczy, wystarczy napisać coś szczerze :).
   Spróbować nie zaszkodzi, tym bardziej, że konkurencja nie będzie duża.

   Usuń
 2. OMG
  SĄ WRZASKI
  MOJE WRZASKI XD
  Wrzeszczę, bo są Syrenki, ale też wrzeszczę, bo nie mogę ich teraz przeczytać. Dopiero teraz skończyły mi się zajęcia, mam do zrobienia 40 zadań z matmy na jutro i w dodatku mam sprawdzian. Jeju.
  Dlatego komentuję krótko, żeby tylko dać znać, że w niedalekiej przyszłości skomentuję Wrzaski <3
  KONKURS!
  POCZTÓWKA!
  No no, jak znajdę czas, to może spróbuję, chociaż wygrać to raczej mi się nie uda ;_; Nie wiem, czy się wyrobię do tego 1 stycznia. No ale czego się nie robi dla pocztówki i dla Syrenek? I dla ALI?
  DLACZEGO MUSZĘ TERAZ SIEDZIEĆ NAD TĄ MATMĄ.
  AAA
  Ale jak przeczytam, to dam z siebie wszystko w komentarzu, o.
  A to "NOWE, FINAŁOWE SYRENKI" tak świetnie wygląda *.*
  Okay, im szybciej uporam się z matmą, tym szybciej wezmę się do czytania, więc kończę już te mój dziwny komentarz XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ajajajaj, di Angelo, dlaczego ty nie umiesz opisów pisać
  Ale di Angelo spróbuje
  Cuś się wymyśli
  A teraz żegnam, wracam myśleć nad tym, co by ładnego (i składnego, a nie jak zwykle) napisać w komentarzu pod Wrzaskami.
  <3

  OdpowiedzUsuń

Szanujmy się nawzajem.