Żyjesz??

By Alicja Kaczmarek - 8/24/2016

Powinnam chyba napisać to na Facebooku, ale chciałam, żeby wszyscy na pewno wiedzieli, że żyję i że to będzie ostatnia przerwa w postach.


Kiedy to czytacie, jestem w drodze od dwóch dni. W drodze tej będę około dwóch tygodni, więc wrócę dopiero we wrześniu. Przygotowałam dwa proste posty, które pojawią się jeszcze w sierpniu, żeby nie zostawiać bloga aż tak samego sobie, ale na wrzesień nie mam nic. Tak więc będzie znowu cisza. A jak wrócę, jeszcze kilka dni może mi zająć powrót do żywota, tak więc proszę o wyrozumiałość ten ostatni raz. Potem zacznie się szkoła, więc będę pisać posty, żeby unikać robienia zadań domowych. A tymczasem te dwa posty nie będą zapowiadane na fanpejdżu z przyczyn oczywistych, więc wpadajcie do kilka dni.

Tak więc przepraszam za pytania wiszące mi jeszcze w skrzynce na asku, za ciszę i wiadomości, na które nie zdążę odpisać - to mój priorytet po powrocie. Wróci jakaś logiczniejsza regularność, będzie wyprzedaż książek (lepiej kupujcie, bo zbieram na cudowną lalkę, niestety też cudownie limitowaną) i konkurs syrenkowy. Przed końcem roku na pewno skończą się syrenki - chciałam się wyrobić przed rocznicą pierwszego opowiadania, ale teraz to już wątpię, czy mi się uda. Potem, zgodnie z zapowiedzią, będą Antropomorficzni Antybohaterowie, czyli ff Percy'ego. W międzyczasie zapowiedziany na asku B.U.N.T., tak więc mam nadzieję, że się będzie dało i dam sobie radę wszystko ogarnąć. Pora zacząć marnować mniej czasu.

I na koniec - jak tylko wyjdę na prostą z większością stuffu powyższego, ruszy mój trzeci blogasek. Można więc już sobie zaobserwować czy coś, bo BYDZIE ŻYŁO!

A to wszystko w ramach mojego odchwaszczania i naprawdę chciałabym, żeby wszystko wyglądało jak należy. Kto jak nie ja? #jakieś7miliardówludzi

Z wyjazdu mam nadzieję wrzucać regularnie check iny na insta, jeśli tylko uda mi się złapać fifirifi, więc można pacnąć follow, co by wiedzieć, co gdzie i jak albo pooglądać fajne zdjęcia (bo moje, hhe).

Pozdrawiam was wszystkich ciepło i mam nadzieję, że jeszcze chwilę na mnie poczekacie <3.

Macie Ylvisów na koniec, bo są fajni i może mi dzięki temu wybaczycie czy coś:

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Ja też żyję! #niktniezauważyłzniknięcia
    Wróciłam właśnie z 2 tygodniowego obozu sportowego i, uwaga-żyję! Przetrwałam codzienny basen o 6 i pozostałe 3 treningi :D Teraz mimo zakwasów mogę wrócić do komentowania B)
    Myślałam ze będzie więcej do nadrabiania, ale ok. Poczekam.
    Na Ciebie zawsze C:

    OdpowiedzUsuń

Szanujmy się nawzajem.