Witam na Deszczach!


To ja!

Pisarka-amatorka, blogerka, mądrala, marzycielka. Jestem Alicja. Może się poznamy?


Czego szukasz?

Więcej mnie

 • zbyt bajkowo
 • Blog z opowiadaniami, gdzie znajdziecie teksty własne oraz fan fiction (Harry Potter, Percy Jackson, Disney i inne). Serdesznie zapraszam :).
 • Chasing Barbie
 • Blog, na którym dzielę się moją nową pasją - lalkami. Nowe, stare, piękne i brzydkie, na chwilę i na całe życie - wszystkie przeżyją tu swoje 5 minut.

Zostańmy w kontakcie!


Subskrybuj, lajkuj, followuj!środa, 24 sierpnia 2016

Żyjesz??

Powinnam chyba napisać to na Facebooku, ale chciałam, żeby wszyscy na pewno wiedzieli, że żyję i że to będzie ostatnia przerwa w postach.


Kiedy to czytacie, jestem w drodze od dwóch dni. W drodze tej będę około dwóch tygodni, więc wrócę dopiero we wrześniu. Przygotowałam dwa proste posty, które pojawią się jeszcze w sierpniu, żeby nie zostawiać bloga aż tak samego sobie, ale na wrzesień nie mam nic. Tak więc będzie znowu cisza. A jak wrócę, jeszcze kilka dni może mi zająć powrót do żywota, tak więc proszę o wyrozumiałość ten ostatni raz. Potem zacznie się szkoła, więc będę pisać posty, żeby unikać robienia zadań domowych. A tymczasem te dwa posty nie będą zapowiadane na fanpejdżu z przyczyn oczywistych, więc wpadajcie do kilka dni.

Tak więc przepraszam za pytania wiszące mi jeszcze w skrzynce na asku, za ciszę i wiadomości, na które nie zdążę odpisać - to mój priorytet po powrocie. Wróci jakaś logiczniejsza regularność, będzie wyprzedaż książek (lepiej kupujcie, bo zbieram na cudowną lalkę, niestety też cudownie limitowaną) i konkurs syrenkowy. Przed końcem roku na pewno skończą się syrenki - chciałam się wyrobić przed rocznicą pierwszego opowiadania, ale teraz to już wątpię, czy mi się uda. Potem, zgodnie z zapowiedzią, będą Antropomorficzni Antybohaterowie, czyli ff Percy'ego. W międzyczasie zapowiedziany na asku B.U.N.T., tak więc mam nadzieję, że się będzie dało i dam sobie radę wszystko ogarnąć. Pora zacząć marnować mniej czasu.

I na koniec - jak tylko wyjdę na prostą z większością stuffu powyższego, ruszy mój trzeci blogasek. Można więc już sobie zaobserwować czy coś, bo BYDZIE ŻYŁO!

A to wszystko w ramach mojego odchwaszczania i naprawdę chciałabym, żeby wszystko wyglądało jak należy. Kto jak nie ja? #jakieś7miliardówludzi

Z wyjazdu mam nadzieję wrzucać regularnie check iny na insta, jeśli tylko uda mi się złapać fifirifi, więc można pacnąć follow, co by wiedzieć, co gdzie i jak albo pooglądać fajne zdjęcia (bo moje, hhe).

Pozdrawiam was wszystkich ciepło i mam nadzieję, że jeszcze chwilę na mnie poczekacie <3.

Macie Ylvisów na koniec, bo są fajni i może mi dzięki temu wybaczycie czy coś:1 komentarz:

 1. Ja też żyję! #niktniezauważyłzniknięcia
  Wróciłam właśnie z 2 tygodniowego obozu sportowego i, uwaga-żyję! Przetrwałam codzienny basen o 6 i pozostałe 3 treningi :D Teraz mimo zakwasów mogę wrócić do komentowania B)
  Myślałam ze będzie więcej do nadrabiania, ale ok. Poczekam.
  Na Ciebie zawsze C:

  OdpowiedzUsuń

Proszę o zachowanie kultury słowa i nieprzeklinanie w komentarzach, a także szanowanie innego człowieka i mojej pracy - każdy przejaw hejtu czy opryskliwości będzie usuwany.
Proszę również, żebyś nie spamował i nie podpisywał się linkiem do swojego bloga. I tak nie zajrzę, chyba że odczuję potrzebę dowiedzenia się czegoś o Tobie. Ale wtedy sama znajdę link ;).
Z góry dziękuję :).