Witam na Deszczach!


To ja!

Pisarka-amatorka, blogerka, mądrala, marzycielka. Jestem Alicja. Może się poznamy?


Czego szukasz?

Więcej mnie

 • zbyt bajkowo
 • Blog z opowiadaniami, gdzie znajdziecie teksty własne oraz fan fiction (Harry Potter, Percy Jackson, Disney i inne). Serdesznie zapraszam :).
 • Chasing Barbie
 • Blog, na którym dzielę się moją nową pasją - lalkami. Nowe, stare, piękne i brzydkie, na chwilę i na całe życie - wszystkie przeżyją tu swoje 5 minut.

Zostańmy w kontakcie!


Subskrybuj, lajkuj, followuj!niedziela, 29 maja 2016

Warszawskie Targi Książki 2016 [VIDEO]

Wreszcie jest, chociaż świat robił, co mógł, żeby tego filmiku nie było.
Najpierw szkoła, potem program stwierdził, że w ten weekend nie będzie montowania, ale w końcu udało mi się sklecić, co tam do sklecenia miałam i hej - wreszcie jest! Chociaż brakuje na nim Rzymian, a jestem pewna, że ich uchwyciłam, ale nie mogłam tego znaleźć. Przepraszam, Rzymianie, byliście osom.

W tym roku oszczędzę sobie gadania, powiem tylko, że te kolejki to nie do celebrytów! Zapraszam na trzy minuty filmiku z Parkinsonem i ginącą ostrością:
A w przyszłym roku chyba zrobię normalnego vloga, o ile się nie wystracham. Ale chciałam zacząć od takiego zwykłego filmu.

Subskrypcja to jak manna z nieba, pamiętajcie.4 komentarze:

 1. Omatko, dlaczego mnie tam nie było? Cały rok czekałam ;-; Myślałam, że jakoś szerzej opiszesz Targi. Ale filmik też bardzo ładny XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentowałam to. W dniu, w którym to wstawiłaś, tj. 29 maja 2016.
  W każdym razie filmik super, aż subskrybowałam (a ja normalnie nie subskrybuję, doceń to XD)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz jest na yt, ale żeby nie było. Filmik fajny, mimo trzęsienia kamery. Byłam tam, nawet zdobyłam twój autograf!

  OdpowiedzUsuń

Proszę o zachowanie kultury słowa i nieprzeklinanie w komentarzach, a także szanowanie innego człowieka i mojej pracy - każdy przejaw hejtu czy opryskliwości będzie usuwany.
Proszę również, żebyś nie spamował i nie podpisywał się linkiem do swojego bloga. I tak nie zajrzę, chyba że odczuję potrzebę dowiedzenia się czegoś o Tobie. Ale wtedy sama znajdę link ;).
Z góry dziękuję :).