Witam na Deszczach!


To ja!

Pisarka-amatorka, blogerka, mądrala, marzycielka. Jestem Alicja. Może się poznamy?


Czego szukasz?

Więcej mnie

 • zbyt bajkowo
 • Blog z opowiadaniami, gdzie znajdziecie teksty własne oraz fan fiction (Harry Potter, Percy Jackson, Disney i inne). Serdesznie zapraszam :).
 • Chasing Barbie
 • Blog, na którym dzielę się moją nową pasją - lalkami. Nowe, stare, piękne i brzydkie, na chwilę i na całe życie - wszystkie przeżyją tu swoje 5 minut.

Zostańmy w kontakcie!


Subskrybuj, lajkuj, followuj!środa, 2 grudnia 2015

Dwa lata z Joyem!

Jest drugi grudnia, czyli dokładnie dwa lata temu w moim progu pojawił się najlepszy pies na świecie.
Jego pełne imię brzmi Killjoy, a właściwie Killjoy I Waleczny (reaguje też na "Dziadu"), reprezentuje rasę Cavalier King Charles Spaniel, przyjechał do mnie z Wrocławia, a zanim udało mi się namówić na niego rodziców, błagałam przez dobre sześć lat. O tę konkretną rasę, chociaż dawniej wymarzyłam sobie inne umaszczenie.

Nawet nie wiem, co mogę wam napisać z tej okazji, poza tym, że 02.12.2013 był jednym z najcudowniejszych dni mojego życia. A tamtego roku pewnie najlepszy w ogóle. Pierwsze dni Joya w domu były pełne stresu. Pamiętam, jak panikowałam, czy się aby nie rozchorował z przejedzenia... 

Joy jest wspaniałym psem - milusim, wnerwiającym, głupkowatym, ale też inteligentnym. Niejednokrotnie przyprawiał mnie o zawał, nieraz też próbował mnie udusić, kładąc mi się na twarzy (jak kot), ale też jest jedyną osobą, która nigdy nie jest na mnie zdenerwowana.

Przynajmniej tak długo, jak go karmię.

Dobra, co ja wam będę opowiadać, sami zobaczcie! Dwa lata w obrazach do obejrzenia poniżej. Serdecznie zapraszam :).


Warto czytnąć jeszcze to.2 komentarze:

 1. Ojojojojoj *-* <3 Awwwww ^^ ♥_♥
  (To jedyne co mówię, na widok czegoś słodkiego)
  Masz cudownego psiaka ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. O mamuniu. Też mam cavaliera, tyle że blenheim i dziewczynkę, trzy lata skończyła w czerwcu. ♥ To najwspanialsze psiaki, choć żarłoczne i strasznie upierdliwe, przynajmniej moja. Ba bzika na punkcie kawy. o-o Ale ogólnie rzecz biorąc, genialna i cudna rasa, przytulasy małe ! ♥

  OdpowiedzUsuń

Proszę o zachowanie kultury słowa i nieprzeklinanie w komentarzach, a także szanowanie innego człowieka i mojej pracy - każdy przejaw hejtu czy opryskliwości będzie usuwany.
Proszę również, żebyś nie spamował i nie podpisywał się linkiem do swojego bloga. I tak nie zajrzę, chyba że odczuję potrzebę dowiedzenia się czegoś o Tobie. Ale wtedy sama znajdę link ;).
Z góry dziękuję :).